Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

I když 3D tiskárny mohou vytvořit úžasné výsledky, často vyžadují další práci, aby byl výsledek dokonalý. Tento proces se nazývá postprocessing a zahrnuje různé techniky, které se používají k úpravě a dokončení 3D tištěných objektů.

Existuje mnoho 3D modelovacích programů, které lze použít pro vytváření 3D modelů pro tisk. Některé běžné programy zahrnují Blender, SketchUp, Fusion 360, Tinkercad a SolidWorks. Je důležité vybrat software, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám a dovednostem.

FDM tisk – celým názvem Fused Deposition Modeling  je metoda 3D tisku, při které 3D tiskárna taví tiskovou strunu a roztavený materiál postupně nanáší na zahřátou podložku. Jednotlivé vrstvy se na sebe kupí, a tím vzniká objekt, který byl zadán do tisku

O nás

Jsme ambiciózní česká firma na poli 3D technologie, sdružujeme projektanty, odborníky na materiály, odborníky na průmyslový rozvoj a mnohé další. Zabýváme se výrobou, prototypováním, výzkumem a kreslením 3D modelů. Zaměřujeme se na potřeby zákazníků od nákresu až po finální výrobek.

Office

3D boys s.r.o.
Podnásepní 450/1a
Brno-město, 602 00
IČO:19254521
vedená u Krajského soudu v Brně spp. zn. C 133735

Sociální sítě

3Dboys.cz © 2024. všechna práva vyhrazena